וילה - פורטל וילות

וילות בחול-וילה בחול-וילה בחול-וילות בעולם

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :
Nothing found

 
וילות בחול-החופשה שלי בוילה בקפריסין
 
הגיעה השעה להתחיל ולתכנן את החופשה השנה הוחלט לבחור בחופשה בחו"ל היעד בעולם נבחר רק שהפעם במקום לשהות בבית מלון החלטנו לגוון ובחרנו בוילה.התופעה של יציאה לחופשה בוילה הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות,מה שקיים בחו"ל כבר שנים רבות.
 
כך למשל ישנן וילות רבות להשכרה בטוסקנה,בכרתים,בקפריסין,בארצות הברית ועוד המון מקומות על פני הגלובוס.היעד שלנו בחו"ל היה קפריסין קנינו חבילת נופש שכללה: וילה פרטית עם שלושה חדרים,כרטיס טיסה ורכב מושכר.

נחתנו בלרנקה ההמצאה הגאונית שנקראת GPS הובילה אותנו היישר אל הכפר בו ממוקמת הוילה שם חיכה לנו ניקוס אחד מעובדי הוילה והוביל אותנו בין סמטאות הכפר היישר אל פסגת ההר שם עמדה ברוב הוד והדר הוילה שלנו.
 

'וילה


הנוף הנשקף ממנה היה שווה כל אגורה הים התיכון אף פעם לא נראה כחול יותר,ההרים השטופים ירוק והבתים הלבנים השתלבו גם הם בתמונה הציורית שנרקמה בראשי.בערב כבר חגגנו בטברנה כמות היין שנשפכה שם לא הייתה מביישת אף יקב ישראלי,האוכל הים תיכוני והאדיבות הבלתי נגמרת של העם הקפריסאי הפכו את החופשה שלנו ב'וילה בחו"ל' לחווייה בלתי נשכחת.
 
וילות בחו"ל צברו ותק רב של אירוח לכן ניתן למצוא בהן שירותים נילווים שעדיין אין בוילות בישראל כך למשל ישנו חדר כביסה בוילה,ב'וילה בטוסקנה' תוכלו למשל למצוא גם שרותי שמרטפות וסדנאות לילדים ולמבוגרים כמו למשל סדנאות בישול וציור.כן אנחנו בכיוון הנכון צריך רק לראות וליישם כי מסורת של אירוח היא משהו שנלמד ברבות השנים.
 
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד