וילה - פורטל וילות

וילות למכירה-וילה למכירה-לוח נדל"ן

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :
Nothing found
 
סקירת שוק ה'וילות למכירה' לשנת 2010
 
בועת הנדל"ן שרובנו ייחלנו לפיצוצה המהיר מסרבת לעת עתה לגווע.מחירי הדירות בעיקר במרכז הארץ נוסקים מעלה מעלה.כיום קנייה של נכס נדלני עבור זוג צעיר במרכז הינה בגדר משימה בלתי אפשרית כיוון שמחירי הנכסים למכירה גבוהים במיוחד,וחלום רכישת בית הולך ונמוג אט אט.

חמור עוד יותר המצב בשוק ה-וילות למכירה מה גם שההיצע הינו קטן יחסית יחד עם עליית המחירים יוצרים עקומת ביקוש קשיחה יחסית יחד עם ביקוש הולך וגובר והתוצאה הבלתי נמנעת הינה עלייה חדה במחירי הוילות.

מי שמחזיק כיום בוילה חושב יותר מפעם אחת לפני שהוא מציע אותה למכירה כיוון שיכול להיות שהשוק עדיין לא מיצה את כל פוטינציאל עליית המחירים והנכס עשוי עוד לעלות.לכל אלה שלא ויתרו על החלום לגור בוילה הרי שמקורים בפריפרייה עשויים לקרב אותו להגשמת החלום,אנו מזהים חזרה של זוגות צעירים מתל אביב צפונה ודרומה שם הם יודעים שהסיכוי לרכוש ולגור בוילה הוא הרבה יותר ריאלי.
 

וילה למכירה


באזור המושבים בצפון ישנם וילות למכירה רבות הכוללות בדרך כלל גם יחידות משק חקלאי שיכול לשמש כמקור הכנסה ראוי,במקביל ישנה אפשרות לרכוש שטח אדמה ועליו לתכנן את וילת החלומות שלכם.כדי למצוא מידע אודות וילות למכירה תוכלו למצוא הן דרך משרדי תיווך נדלני או דרך העיתונות הכתובה ובאתרי אינטרנט כמו פורטל לה וילה ואתרים עם לוחות נדל"ן.

בפורטל שלנו ישנן וילות למכירה בצפון,במרכז ,בדרום,באילת,בקיסריה ואף וילות למכירה בחו"ל.הפורטל מתעדכן על בסיס יומי ומביא לכם את מיטב הוילות למכירה עם בריכה עם נוף,במושבים,בקיבוצים ובערי ישראל..
 
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד