וילה - פורטל וילות

אטרקציות בכנרת

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

אטרקציות ופעילויות בכנרת

  22.01.2011

הכנרת וסביבתה
 
אחרי ששכרנו מקום לינה בכנרת,אנו צריכים תשובה לשאלה כיצד נבלה את ימי ה'חופשה בכנרת'?הכתבה הבאה נותנת לנו מספר תשובות לאפשרויות הבילוי באזור הכנרת וסביבתה.
 
פארק מים-אזור הכנרת שופע בשלל אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה ניתן למשל לבלות כמעט יום שלם בפארק המים "לונה גל" או במגלשות שבחוף צמח.פעילות משפחתית זו עשוייה להזכר כחווייה כייפית במיוחד בה יוכלו כל בני המשפחה להנות משלל מגלשות המים ובריכות השחייה.

מעיינות מים חמים-אפשרות אחר היא לבלות במרחצאות המים החמים בטבריה ובסביבתה למשל ב"חמת גדר" או "חמי טבריה"
,בשני המקומות תוכלו לטבול במים חמים ולהנות מטיפולי ספא מפנקים.טיפולי ספא מפנקים ניתן לקבל גם בחוות הבריאות "אל מול גולן" שביישוב שער הגולן.

אבנים חמות

מסאג' שבדי

קברי צדיקים-למי שמעוניין לשלב קצת רוחניות ומיסטיקה בחופשה אנו ממליצים על ביקור בקברי צדיקים הרבים שבסביבת הכנרת כמו זה של רבי שמעון בעל הנס ועוד רבים אחרים.
תרבות ופנאי בכנרת-שוחרי התרבות שבניכם יוכלו לבקר ב"בבית גבריאל" בו תמצאו תיאטרון עם 300 מושבים וגם אודיטוריום ובו 100 מושבים המשמש להקרנת סרטים, להרצאות, סימפוזיונים וכנסים ובנוסף גלריה לאמנות עם תצוגות של אומנים שונים.באזור נמצא גם המוזיאון לאמנות חזותית על שם רמי ואורי נחושתן,"בית רמי ואורי נחושתן המקום משמש כמוזיאון לאמנות חזותית, בעיקר לאומנים ישראלים.
 
ספורט אתגרי ואטרקציות בכנרת-אם אתם מסוג האנשים שמחפשים יותר ריגושים הרי שבאזור הכנרת תמצאו המון פעילויות שכאלה כמו:טיולי תומקארים,טרקטורונים,טיולי ג'יפים,סקי בכנרת,שייט בכנרת ואפילו תוכלו לשכור אופניים ולהשתתף ב"טור דה סונול" שהוא מסלול הקפת הכנרת לרוכבי אופניים.

חוות חיות-אפשרות נוספת שיש למשפחות הנופשות בכנרת היא לבלות עם הילדים בחוות לחיות המייחדות אזור זה.כך למשל בקיבוץ האון ישנה את חוות היענים המפורסמת,בחמת גדר תמצאו את את חוות התנינים ובקיצוץ בית זרע תמצאו את "ג'ונגל כיף" בכל שלושת המקומות תחשפנה המשפחות לחוויות יוצאות דופן שישמחו את הילדים וההורים כאחד.

חופשה בכנרת הן בבית מלון,צימר או וילת נופש היא ערובה להצלחה כל עוד יודעים לנצל את שלל האטרקציות שסביב מקום הלינה שלכם ולא רק מסתגרים בחדר המלון,הצימר או הוילה.הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד