וילה - פורטל וילות

אירוח דרוזי-אירוח דרוזי בצפון

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

אירוח דרוזי

  14.01.2011

אירוח דרוזי בצפון
 
כאשר מדברים על אירוח דרוזי צריך להבין שזהו שילוב של מספר גורמים:

מקום לינה-בראש ובראשונה עלינו לבחור מקום לינה באחד מהיישובים הדרוזים שבהם הוקמו צימרים או וילות נופש בצפון,בעיקר בגליל העליון.

אוכל דרוזי-מרכיב האוכל מהווה מרכיב מרכזי בתרבות האירוח הדרוזי כך למשל נתוודע למאכלים כמו:"המדפה","מנקיש"(פיתה עם זעתר ושמן זית),עלי גפן ממולאות,מנסף עוף-עוף ממולא,מנזלה-תבשיל חצילים עם פולי חומוס ברוטב עגבניות, ירקות העונה ממולאים,כופתאות בטחינה,
כופתאות ברוטב עגבניות, ספיחה-פיתה עם בשר כבש טחון ובצל, ומגוון סלטים בייתיים.בנוסף ישנן את המשקאות האותנטיים כמו שתייה של תמר הינדי ומים מינרלים, תה צמחים, קפה חזק יחד עם עוגיות בייתיות.

פולקלור דרוזי-בין השאר יוכלו האורחים להנות ממופעי פולקלור של מוזיקה דרוזית מקורית ,מופעי נגינה בדרבוקות וגם סיפורי פולקלור דרוזיים אודות גלגולי נשמות,מנהגי קבורה ותהליך התהוותה של הדת הדרוזית.

מבנים ביישוב-כמעט בכל כפר דרוזי תוכלו לבקר בבית הבד המקומי,בבית התפילה ובמקומות עתיקים שנשתמרו.
 

וילה מצפה 2 הימים לאירוח דרוזי

אם אתם מחפשים חוויית אירוח יוצאת דופן מתובלת במאכלים מיוחדים,בפולקלור מעניין,באווירה אחרת הרי שהאירוח הדרוזי יכול להעניק לכם חווייה שכזו.
 
ביישובים הדרוזים כמו עין אל אסד ועוספייה קמו בשנים האחרונות צימרים וגם וילות אירוח מפנקות עם בריכת שחייה,נוף מרהיב וסוויטות מרהיבות.חוויית אירוח דרוזי   עם לינה בצימר או וילה הינה חוויית אירוח שאין ספק שתרצו לחוות יותר מפעם אחת.


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד