וילה - פורטל וילות

אירועי חברה-אירוע חברה-ערב חברה-אירועי חברות

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

אירועי חברה

  15.01.2015

אירועי חברה-אירועי חברות
 
בין אירועי החברה השונים ניתן לציין את ימי הכיף,ערבי גיבוש לצוותי עובדים,סדנאות הדרכה מקצועיות,כנסים להנהלת החברה ועוד.
את אירועי החברה הללו נהוג לחגוג בדרך כלל מחוץ למקום העבודה,לשם כך שוכרים מתחם עם בריכה או וילה עם בריכה או גן אירועים או פארק מים ושם חוגגים את אירוע החברה שלשמו הושכר המקום.
 
אם מדובר ביום כיף,יום פינוק לכל צוות העובדים של החברה הרי שהמקום המועדף יהיה גן אירועים או פארק מים כיוון שמטרת היום היא כיף ופינוק,אם המטרה היא גיבוש צוות עובדים הרי שהמקום המועדף יהיה וילה או לופט כיוון שאלו מקומות יותר אינטימיים עם פרטיות מירבית מה שעשוי להקנות לערב הגיבוש אווירה של ביחד ובילוי זמן איכות בין כל חברי הצוות.
 
ישנם אירועים המשלבים גם בילויי וגם פאן עסקי כמו למשל סדנאות הדרכה , מופע של סטנדאפיסטית, וכנסים אלו אירועים שמטרתם להעשיר את העובד במידע חיוני באשר לעבודתו אך גם לשלב כיף ופינוק במהלך היום.ישיבות עסקיות וכנסים מתבצעות במשרדי החברה אך ישנן הנהלות הרוצות לגוון ולשם כך הן שוכרות וילה עם בריכה או מקום כלשהוא בו יוכלו לקיים דיונים עיסקיים יחד עם בילויי.
 
כך למשל וילה דולפין שביישוב רינתייה ערוכה לסוג כזה של אירועי חברה,מקום נוסף שהרחיק לכת והתאים את עצמו לאירועי חברה הוא מלון בוטיק אמירי הגליל שיש לו גם אולם כנסים וגם חדר ישיבות עם נוף מרהיב.
 

אמירי הגליל-מקום לאירועי חברה

 
אירועי חברה בוילה הינם תופעה ההולכת ומתפשטת כך שיותר ויותר חברות שולחות את עובדיהן לוילות אלה על מנת להתרענן להנות ולחזור עם כוחות חדשים.
 


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד