וילה - פורטל וילות

בריכה להשכרה-בריכות להשכרה

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

בריכה להשכרה

  13.01.2011

בריכה להשכרה
 
רוצים לחגוג מסיבה או כל אירוע אחר מה דעתכם להשכיר בריכה ? בריכה להשכרה יכולה להיות פתרון מצויין למקום בו תוכלו לחגוג עד אור הבוקר.בריכות להשכרה ניתן למצוא בקאנטרי קלאב המקומי או ב'וילות עם בריכה',עליכם להצטייד בבגד ים,מגבות,מוסיקה טובה והרבה הרבה מצב רוח טוב.הבריכה אותה תשכירו צריכה להיות מספיק גדולה להכיל את כל אורחי המסיבה וכמו כן עליה לעמוד בתקנים בטיחותיים.

רצוי מאוד שמתחם הבריכה יכלול מספיק מקומות ישיבה מוצלים עמדת מנגל ומערכת שמע חיצונית,עכשיו הכל מוכן והמסיבה יכולה לצאת לדרך,כמה כיף להשתכשך במי הבריכה ולאחר מכן לרקוד על שפת הבריכה.

החוויות מהמסיבה ישארו איתכם לנצח,מסיבה ב-וילה עם בריכה אותה שכרתם למטרה זו הינה מתכון מצויין למסיבה מוצלחת.חשוב להקפיד במהלך כל החגיגה על רמת הבטיחות כדי למנוע מצב שה'מסיבת הבריכה' תהפוך מאירוע משמח לכזה שלא תרצו לזכור.
 

וילה עם בריכה להשכרה


פורטל הוילות "לה וילה" מביא בפניכם רשימה גדולה של וילות עם בריכה להשכרה,החל מצפון הארץ ועד דרומה.מחיר להשכרת הבריכה יקבע על ידי בעל הוילה והוא תלוי כמובן במספר מרכיבים היום בשבוע,החודש בשנה ומספר האנשים.בין אם מדובר במסיבת יום הולדת או מסיבת רווקים רווקות התוספת של בריכה לאירוע נותנת מימד נוסף למסיבה.
ניתן להשכיר בריכה גם למטרת נופש כמו יום פינוק המשלב טיפולי ספא,ארוחת בוקר ואפילו ארוחות שף יום חופש שכולו נופש.
 
 
 


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד