וילה - פורטל וילות

וילה ליום הולדת | וילות ליום הולדת - לה וילה

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

וילה ליום הולדת

  13.01.2011

וילה ליום הולדת


אשתי היקרה יודעת להפתיע אותי כל פעם מחדש ובכל שנה ביום הולדתי היא משתדלת לחגוג איתי בצורה שונה משנה לשנה. ביום הולדתי האחרון נגשה אלי אשתי ואמרה: "נוסעים לצימר בצפון ליום של פינוק לרגל החלפת הקידומת". התארגנו במהרה ויצאנו צפונה אל מתחם הנופש המוזמן. עם הגיענו למקום אני מגלה כי לא מדובר בצימר אלא בוילה ענקית ויוקרתית, הסתכלתי לעבר אשתי אך היא לטענתה הגיבה שיש להם גם עסקאות לזוגות וככה נהנה מוילת נופש גדולה עם לובי מרכזי, בריכה וכל מה שרק צריך כדי לחגוג את יום הולדתי באינטימיות מקסימלית.

בלעתי את הפיתיון וב-' וילה ליום הולדת ' חיכתה לנו סוויטה זוגית מפוארת, לובי מרכזי עם סלון וטלוויזיית פלזמה גדולה. בנוסף לרשותנו עמד מטבח מאובזר בשלמות. לאחר התארגנות והתאקלמות קצרה יצאנו אני ואשתי לקניות בחנות אשר הייתה בקרבת מקום.וילה ליום הולדת בצפון


עם החזרה מהקניות וכניסתי ללובי הפתיעו אותי כל משפחתי המורחבת וחברי הקרובים. שלל קישוטים מילאו את חלל הלובי, בלונים צבעוניים היו פזורים בכל מקום, עוגת יום הולדת ענקית עמדה על שולחן מרכזי עם יין משובח ומוסיקה טובה אשר שמשו כתפאורה מושלמת ליום הולדתי ה- 40.

היכן ניתן למצוא וילות ליום הולדת


וילות לימי הולדת הן מקום מצוין ומושלם בכדי לקיים בו אירוע כזה או דומה לו. היום ניתן למצוא וילות לאירועים מסוג זה ברחבי הארץ : בכל הגליל, בערי הצפון, תל אביב, ירושלים, ערי המרכז, דרום ואילת כך שלא משנה היכן אתם גרים או היכן אתם מעוניינים לערוך את מסיבתכם, תיהנו ממתחמים אלו בכל מקום מבלי להטריח את כל המוזמנים למקום רחוק.

יום הולדת היא חגיגה של פעם בשנה, בתאריך הזהה לתאריך הולדתו. ביום זה נמדד הגיל בשנים שלמות. יום הולדת הוא יום שמח אשר נחוג על ידי קרובי משפחה וחברים טובים ולכן לאחר שבחרתם וילה למסיבת יום הולדת חשוב מאוד לדאוג לנפח ולמשמעות מלבד אוכל ושתיה בכדי לגרום למוזמנים ליהנות מכל רגע.
 ישנם מספר מנהגים שלא ניתן לפסוח עליהם בכל גיל והם:

•    איחול ברכות בכתב או בעל פה ובימנו ברשתות חברתיות כמו בפייסבוק.
•    הדלקת נרות על העוגה כמספר שנותיו של החוגג בתוספת נר אחד "לשנה הבאה". החוגג מביע משאלה בזמן שנושף ומכבה את הנרות.
•    שירי יום הולדת ידועים כמו: "היום יום הולדת, היום יום הולדת ל..", הפרחים היפים כתר על ראשינו", "הופ הופ טרללה גדלת בשנה..", או גילו נא יום הולדת הנה בא" וכו'.
•    הנפת החוגג באוויר כשיושב על כיסא כמספר שנותיו פלוס "לשנה הבאה".
•    הענקת מתנות ימי הולדת לחוגג – השלה האהוב ביותר.

וילה למסיבות יום הולדת- לא רק לימי הולדת


מלבד ימי הולדת בוילה למסיבות ניתן לארגן מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, הצעות נישואין, ימי כיף, ערבי גיבוש, מסיבות בריכה, חתונה, חינה ועוד. כמו כן באפשרותכם לבקש מבעל המתחם לעצב ולקשט את המקום בהתאם לדרישתכם ובהתאם לאופי החגיגה.
נפגש בשמחות!!!
הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד