וילה - פורטל וילות

וילה למשפחות-וילות למשפחות

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

וילה למשפחות

  15.01.2011

וילה למשפחות
 
רוצים לחגוג אירוע משפחתי?, וחשקה נפשכם לחגוג את זה יחדיו כל המשפחה המורחבת,השהייה במלון מחייבת שהייה במספר חדרים והעלות אוי העלות, גם בצימר רגיל לא ניתן לאכלס את כולכם,ועדיין זה הוא חלומכם ואתם נחושים להגשימו.אתם רוצים להשקיע אבל הכל בגבול היכולת עבורכם בנינו את ה וילות למשפחות.

ב'וילה למשפחות' תוכלו לשהות, כל המשפחה תחת גג אחד ויחד עם זאת , תהיה לכם הפרטיות של חדר ההורים חדר אורחים וחדר הילדים. וכמובן הסלון פינות הישיבה.הכל תוכנן ונבנה על מנת לענות על צרכי ה'חופשה המשפחתית' שמשלבת וילה עם בריכה,אווירה כפרית, נוף מטריף, שקט ושלווה אלוהית, ויחד עם זאת עם כל התנאים המאפשרים אירוח מושלם לכם ולכל המשפחה.

רק השהיה עצמה ב'וילה למשפחות' , באווירה כפרית ,בנוף קדומים, רק היציאה מהעיר הגדולה מהצפיפות מההמון,מהאוויר הדלוח, יעשו שהבילוי ב' וילה למשפחות ' שלנו יהיה עבורכם ניסיון מאלף מעשיר מרענן,ניסיון שעושה תיאבון לאירוח נוסף בעתיד.
בוילה תמצאו ריהוט מפואר ויחד עם זה פונקציונלי, פינות ישיבה המאפשרים בילוי משותף של כל המשפחה המורחבת. בתיאום מראש בעזרת מארחיכם הנפלאים, שיעשו הכל על מנת למלא את כל בקשותיכם, תוכלו לארח שף בוילה, שיכין לכם ארוחת ערב לכל המשפחה, כמובן גם יציאה למסעדות במרחק נגיעה מהוילה אפשריים, מסעדות כמעט בכל הסגננות.
בחצר הוילה נמצאת הבריכה ,הדשא הירוק והמטופח שיאפשר לכם פעילות משפחתית חברתית כייפית בשעות היום ובשעות הלילה תודות לתאורה העשירה המאירה באור נגוהות את איזור ה'וילה למשפחות'.
 
בסביבת הוילה תמצאו אפשרות לרכב על סוסים, על טרקטורונים, על ג'יפים ואפילו מגרש קרטינג לקטנים נמצא בסביבה,כן ידידי ה'וילה למשפחות' היא המילה האחרונה לבילוי משפחתי מרנין ומשובב נפש
.
ב'וילה למשפחות' כל משאלותיכם יתגשמו והחוויה תלווה אתכם בהמשך חייכם,אירוח למשפחות יכול להתאפיין הן ב'צימרים למשפחות' והן ב'וילה משפחתית' בה יוכלו כל בני המשפחה להתכנס יחדיו.וילה למשפחות בצפון או באילת היא חוויית נופש ייחודית מרגשת ומפתיעה בה כל בני המשפחה אוכלים יחדיו,משחקים במתחם הבריכה ויוצאים לטיולים משותפים בסביבת הוילה.וילות רבות בישראל רובן מיועדות ל'אירוח משפחתי' המשלב וילה גדולה עם בריכה והרבה שלווה ורוגע.
 
 
וילה אסקדה-אירוח למשפחות
 

 הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד