וילה - פורטל וילות

וילה מבצעים | וילות מבצעים | וילה במבצע

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

וילה מבצעים

  06.06.2012

וילה מבצעים ומה שביניהם


כשאתם חושבים היום על נופש בווילה, אתם מן הסתם חושבים על חופשה יוקרתית, ובהתאם לזה - אתם חושבים על וילה עם מחירים גבוהים למדי. אולם המחירים הגבוהים הם ממש לא הכרח. נכון שבאופן בסיסי חופשה בווילה יכולה לעלות לא מעט, אבל אם יודעים לחפש היום את המבצעים הטובים ביותר, אתם יכולים למצוא לא מעט וילות נופש במחירים נוחים במיוחד.

כך תמצאו וילה זולה להשכרה


סוג אחד של אופציית וילה מבצעים, הוא המבצעים לאנשים שרוכשים מראש שובר עבור חופשה בווילה. במצב כזה, אתם רוכשים שובר בהנחה משמעותית (לעתים בשווי של 50% מהמחיר המלא!). השובר ניתן מימוש בעוד תקופה ארוכה יחסית של מספר חודשים - אך מדובר למעשה בתהליך משתלם מאד. 
מהצד השני לחלוטין, אפשר למצוא היום מבצעים עבור וילות שאתם מזמינים ממש ברגע האחרון. במצב כזה בעל הווילה יהיה מוכן לעשות הנחה משמעותית. כמובן שיש מחיר מינימום ממנו לא ניתן לרדת גם בדקה ה90, כלומר המחיר הכי נמוך שתשיגו הוא 2000 ₪ ללילה עד 10 אנשים ולא בכל הוילות,ישנם וילות שהעלות המינימאלית ללילה אצלם,יותר גבוהה.

ואפשר לאתר וילות עם מבצעים מיוחדים בחגים


דרך נוספת לאתר אופציית וילה מבצע, היא בעת אירועים מיוחדים. כך לדוגמה, וילות רומנטיות יכולות להציע דילים מיוחדים לקראת אירועים כמו ט"ו באב או וולנטיינס דיי. יש וילות שבהן בחגים מציעים מבצעים מיוחדים, אם תגיעו בהרכב גדול יחסית אל הווילה. יש וילות שלא יורידו מחירים - אבל יציעו לכם מתנות מיוחדות אם תחליטו לבוא, וזה בהחלט מבצע שכדאי לשקול.

כאן באתר לה וילה ישנם מגוון וילות נופש יפיפיות עם מבצעים שונים בתקופות שונות. ניתן ליצור קשר ישירות עם בעל הוילה לבירור מבצעים,מחירים והנחות. לייעוץ והכוונה חינם חייגו 077-4060599 ונציגינו עזרו לכם בבחירת הוילה ובמתן המידע הדרוש.הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד