וילה - פורטל וילות

וילה צימר-וילה צימרים-וילות צימרים

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

וילה צימר

  22.01.2011

וילה צימר
 
יש מי שעדיין מחפש וילות נופש או וילה לאירוח תחת הביטוי וילה צימר אלו אותם אנשים שעדיין לא הטמיעו את המושג וילה העומד בפני עצמו והם משייכים אותו עדיין למונח צימר.כמובן שהקשר בין וילה לצימר הוא קשר ברור שניהם משמשים כמקום לאירוח לזוגות,למשפחות ולקבוצות.

הקרבה בין המונחים קרובה יותר בהגדרתה כאשר מדובר בצימר משפחתי לבין וילה המיועדת לאירוח של קבוצות העולות על זוג אחד וכך גם הצימר המשפחתי  ואילו המונח צימר מתייחס ברוב המקרים למקום אירוח לזוג.
בעוד בצימר האווירה היא רומנטית ואינטימית הרי שבוילה אירוח של קבוצות ומשפחות בדרך כלל משווה לאירוח אופי יותר המוני.וילה צימר או וילה צימרים הינם ביטויים מחופשים שכל מטרתם למצוא לגולש בעצם וילה לאירוח קבוצות.

אני מאמין שעם הזמן תגדל המודעות לכך שענף הוילות עומד ברשות עצמו ורוב האנשים יחפשו ישירות את המונח וילה או וילות.לסיכום נחדד את ההבדלים בין המונחים:
 

צימר משפחתי

צימר

וילה צימר

כמות אורחים

3-5

2

6-20

מטבח / מטבחון

מטבחון

מטבחון

מטבח גדול ומאובזר קומפלט

לובי מרכזי

אין

אין

יש

למי מיועד

2 זוגות,משפחות קטנות

זוג

משפחות גדולות,קבוצות גדולות,3 זוגות ומעלה


ה-וילה צימר הינו צימר לכל דבר ועיניין רק שכמו שנאמר הוא משמש לאירוח של קבוצות גדולות וכיחידת נופש לכל דבר ועיניין,בצימר זה תוכלו כמובן למצוא חדרים מרווחים,לובי משותף,מטבח גדול,חצר גדולה בדרך כלל עם בריכה ומטבח מאובזר.


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד