וילה - פורטל וילות

וילות אירוח-וילה אירוח-וילה לאירוח-וילות לאירוח

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

וילות אירוח

  13.01.2011

 
וילות אירוח
בכתבה זו אנסה אסקור את וילות האירוח בישראל תוך חלוקה לפי אזורים.מה היא בכלל וילת אירוח? וילת אירוח צריכה לעמוד במספר קריטריונים על מנת שתכנס לקטגוריה זו.
  1. בראש ובראשונה היא היכולת של הוילה לארח כמות אורחים גדולה מ-6 אורחים ומעלה.
  2. וילה לאירוח צריכה להיות מצויידת במטבח מרכזי גדול ומאובזר!!!
  3. בוילה לאירוח צריך להיות לובי מרכזי בו תוכלנה המשפחות או זוגות החברים להתקבץ יחדיו.
  4. וילה לאירוח ברוב המקרים הינה וילה המושכרת באופן פרטי לקבוצה הומוגנית,כך שמתחם הוילה מיועד אך ורק לקבוצה אחת,ישנן מספר וילות שחורגות מקריטריון זה ומאפשרות למספר קבוצות לחלוק את מתחם הבריכה .
 

אחוזת נתיב וילה לאירוח


מסתמן ש'וילות אירוח בצפון' שולטות כיום בשוק הן בכמות והן במגוון שלהן,היכולת לבנות וילה למטרות תיירות פנים על קרקע במושב או קיבוץ היא בעלת יתרון עצום לעומת מי שבונה וילה לאירוח בתוך יישוב עירוני כמו קיסריה או אילת.
 
ביישובים אלה הוא עשוי להתקל במספר בעיות העיקרית שבהן היא בעיית השכנים שמסביב לוילה הם צריכים לתת את הסכמתם לשימוש שנעשה בוילה למטרות אירוח.בנוסף ישנה בירוקרטיה מסובכת בקבלת רשיונות להפעלת וילות אירוח בשטחים עירוניים,בעוד שבצפון הממשלה ומשרד התיירות דווקא תומכים במהלכים של פיתוח ענף הצימרים והוילות בגליל בכנרת ובעמקים.

באילת
במרכז
בצפון
 
10
15
60
כמות וילות אירוח (נכון ליום 01/08/2010 ) בפורטל לה וילה
5.2%
3.05%
14.5%
גידול שנתי באחוזים של וילות לאירוח בישראל 2009 לעומת 2010
 
 
הנתונים אכן מראים ששיעור הגידול בענף וילות אירוח בישראל הינו גבוה ביותר בצפון בהשוואה למרכז הארץ ודרומה.הסיבות אם כן נעוצות בכך שבצפון הבירוקרטיה פשוטה יותר,הקרקעות זמינות יותר,והעידוד הממשלתי לפיתוח תיירות הפנים בצפון מביאים לכך שהיצע ה'וילות לאירוח בצפון' גדל בשנת 2010 ועשוי לגדול באחוזים אף גבוהים יותר גם בשנת 2011.
 
כולי תקווה שהתופעה שקרתה בענף הצימרים לא תחזור על עצמה גם בענף ה'וילות לאירוח'בו עבר הענף ממצב של עודף ביקוש למצב של עודף היצע מה שהוביל לירידת מחירים מתמדת במחירי הצימרים.נכון לחודש אוגוסט 2010 ענף הוילות עדיין נמצא במצב של עודף ביקוש אם כמי שחי את הענף אני יכול להרגיש בתחרותיות הולכת וגוברת ובירידה בכמות הפניות להזמנת וילת אירוח.
 
 


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד