וילה - פורטל וילות

טיולים וטבע בגליל

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

טיולים וטבע בגליל

  23.01.2011

הגליל טבע,טיולים,אוכל ואירוח כפרי.
 
הגליל על כל חלקיו העליון,המערבי והתחתון הינו אזור המשלב בין נופים עוצרי נשימה לבין שלל מסעדות אותנטיות המייחדות חבל ארץ זה,לא היה ספק שענף תיירות הפנים שהולך וגדל בשני העשורים האחרונים יהפוך להצלחה מסחררת.רבים מתושבי המרכז מחכים לסוף השבוע וכבר ביום חמישי בערב הם בתנועה צפונה אל הצימר או הוילה שהם שכרו והכל על מנת לזכות במעט שלווה ורוגע לקראת עוד שבוע של לחץ ועבודה מטורפים.בין אם בחרתם בגליל המערבי או העליון או התחתון נכונה לכם חוויית נופש מוצלחת במיוחד,הגליל המוריק בכל ימות השנה,האוכל המצויין ומקומות הלינה הכפרית שהשתדרגו לעין ערוך הינם ערובה לחופשה קצרה אך מהנה.
גליל מערבי:
מסלולי טיולים:נחל כזיב(עין טמיר),מבצר מונפור,נחל בצת,מבצר יחיעם,עכו העתיקה,חוף אכזיב,הר אגר,נחל געתון,פארק אדמית,נחל שרך,ראש הנקרה,שביל נורמן,צוקי גיתה .
מסעדות מומלצות:אדלינה-קבוץ כברי,עלומה-תרשיחא-כפר ורדים,הדרל'ה-אגם מלאכותי מונפורט-מעלות,ארנולדס-מושב נתיב השיירה,מורגנפלד-חלבית בבצת-בשרית-בחוף אכזיב.
גליל תחתון:
מסלולי טיולים:יער אחיהוד,נחל צלמון,העיר נצרת,נחל ציפורי,בית קשת,בית שערים,הר ארבל,רכס פוריה,תצפית הסלע,האגם הנעלם,הקניון השחור,נחל תבור,נחל יבניאל,תל יודפת,יער הסוללים.
מסעדות מומלצות:הרדוף,בורדו,דיאנה,עין כמונים,רוסו,צ'רקסיה.
גליל עליון:
מסלולי טיולים:רכס רמות נפתלי,מצודת ישע,נחל גוש חלב,נחל עמוד,נחל שניר(החצבאני),נחל חרמון,נחל דן,נחל כורזים,נחל משושים("זאכי"),בית הכנסת העתיק בברעם.
מסעדות מומלצות:ג'עוני,אש בש,איסקנדר,ורד הגליל,אחוזת דוברובין,אלומה בכפר,שירי ביסטרו.
 
השילוב המנצח הזה שיש בגליל בין טבע,אוכל מצויין,אטרקציות וטיולים לבין יחידות אירוח כפרי מצויינות הינו ערובה לחופשה מוצלחת ביותר.ככל שמתפתח ענף הצימרים והוילות לאירוח בגליל כן יהיו לנופשים יותר ויותר אלטרנטיבות לבחור במקום הטוב ביותר עבורם.
 


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד