וילה - פורטל וילות

לינה בצפון-מקומות לינה בצפון

וילהכתבות יעוץ והכוונה
חיפושים ממוקדים : חיפוש לפי שם ישוב : חיפוש לפי שם וילה : וילות בחו"ל :

כתבות אתר LaVilla


הצג רשימת כתבות מלאה

לינה בצפון

  15.01.2011

לינה בצפון-כתבת רקע

צפון הארץ שינה את פניו ללא היכר בתחום האירוח הכפרי,מספר מקומות הלינה בצפון גדל לעין ערוך ומה שהסתכם פעם בכמה בתי מלון ומספר בתי הארחה בקיבוצים הפך כעת לתעשייה של ממש המציע שלל מקומות לינה החל מצימרים,בתי מלון,מלונות בוטיק,אחוזות,וילות נופש,אכסניות וובתי הארחה למינהםמי שמתכנן חופשה בצפון יודע שעם היצע כל כך גדול יש באפשרותו גם לבחור את המקום המתאים לו ביותר וגם את היכולת להשיג מחיר זול עבור ליל לינה בצפון.
 

חדר לינה בצפון

 
אזור הצפון הכולל את הגליל על כל חלקיו מערבי,עליון ותחתון מציע שפע של מקומות לטיולים בחיק הטבע,אטרקציות למכביר ושלל מסעדות גליליות משובחות,כל שעלינו לעשות זה לבחור את האזור בו נרצה להתארח ומכאן והלאה קסמו של הצפון יהווה ערובה לחופשה מוצלחת ומהנה.
 
בחירת מקום הלינה תלוייה גם בהרכב האנשים שיוצאים לנופש אם מדובר בחופשה זוגית הרי שהעדיפות תהיה השכרת צימר ובמקרה של חופשה קבוצתית הרי שיש בפנינו מספר אפשרויות כמו למשל:מספר צימרים יוקרתיים משפחתיים,מספר חדרים בבית מלון או וילות בצפון לנופש בהן נוכל כולם לשהות יחדיו תחת קורת גג אחת..


הצג רשימת כתבות מלאה
וילות villas tlv allfun


כל הזכויות באתר לה וילה שמורות חל איסור מוחלט להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל תמונות וטקסטים או כל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת אתר וילות אירוח

מ.מ.א.ש הרשת בע"מ - All contents copyright © 2010
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד